Paslanmaz Lazer Kesim

Paslanmaz Saç İşleme

Paslanmaz Saç İşleme

Paslanmaz Sac İşleme
Paslanmaz sac işleme paslanmaz malzeme üzerinde lazer kesme işleminin yapılmasına verilen addır. 
Firmamızın bu hizmeti sırasında vurma, kastırma, çakma vb. uygulamalar olmaması işlem yapılan ürünün deforme olmasını engellemekte birlikte sağlıklı bir sonucun ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

 Bununla birlikte tasarımcımız tarafından bilgisayar üzerinden yapılan çizimlerle, kişilerin istemiş olduğu model belirlenen materyal üzerine işlenebilmektedir. 
Aynı zaman da  bu hizmetimiz hızlı üretim , zaman tasarrufu , uygun üretim maliyeti , kalıp maliyetinden kazanç , malzemeden kazanç , istenilen tasarım vb. gibi avantajları sağlamaktadır.

Paslanmaz Sac İşleme Malzemelerimizin Özellikleri
Paslanmaz sac işleme de kullandığımız paslanmaz malzemelerin diğer demir malzemelere kıyasla içermiş olduğu farklı element ve alaşımlar sayesinde pas yapmama , 
diğer malzemelere göre büyük yükleri uzun süre boyunca tolere etme gibi özellikleri vardır.

Bu malzemeler anti-bakteriyel malzeme özelliğine sahiptir. 
Paslanmaz saclar birçok alanda kullanılan bir malzeme olup yüksek sıcaklığa dayanıklı olması ve paslanmaz olması sebebiyle malzeme üzerinde çok sayıda işlem yapılabilmesi mümkündür.

Paslanmaz sacların metal malzemeler gibi kararma ve pas yapmama özelliği vardır ayrıca bu malzemelerin yüzeylerinin pürüzsüz temiz bir yapıya sahip olması daha çok görselliğin 
ön planda olduğu estetik önem taşıyan alanlarda tercih edilmesini sağlamaktadır.

Bunun yanı sıra paslanmaz malzemelerde birçok yüzey çeşidi bulunmaktadır bu yüzeyler mat, satine, gold (altın sarısı) ve rose gold şeklinde de olabilmektedir. 
Tesisimiz de ise bütün paslanmaz sac çeşitleri mevcut olup ihtiyaçlarınız doğrultusunda kesim ve büküm işleri yapılmaktadır.

Tesisimiz stokları arasında bulunan yüzeyine göre mat , satine , gold (altın sarısı) ve rose gold gibi çeşitlere ayrılan paslanmaz saclar, 
içerisinde krom bulunan ve karbon malzeme gruplarının da kullanılmasıyla oluşturulan demir esaslı bir alaşımdır. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu malzemelerin başta gelen kullanım alanları ağır sanayi ve metal sanayidir.

Korozyona dayanıklı bir malzeme olan paslanmaz saclar içeriğinde barındırmış olduğu karbon elementi sayesinde suya dayanıklı bir malzemedir ve suyla temas etmesi durumunda paslanma ve kararma yapmamaktadır.
 Aynı zamanda paslanmaz malzemeler beyaz eşya sanayisinde ve ev eşyalarında da kullanılır.

Paslanmaz Sac İşleme İşlerimizin Kullanım Alanları
Paslanmaz sac işleme sonucu ortaya çıkan malzemelerin kullanım alanları hesaplayamayacağımız kadar büyük yer kaplar. Alanları, amaçları gibi birçok kriterler ve mühendisliğin de işin içine katılması ile birlikte gerekli kriterler belirlenerek yöntem, usul, malzeme, uygulama vs. gibi imalat faktörleri oluşur. Tesisimizin sac işleme hizmeti ve imalat – üretim işleri gerçekleştikten sonra çıkan malzemeler son kullanıcıların yani müşterilerimizin kullanımlarına ve beğenilerine sunulmuş oluyor.
Paslanmaz sac işleme hizmetimizin kullanım alanları için otomotiv , asansör , inşaat , depolama tankları , mobilya aksesuarları , makina parçaları , aydınlatma ürünleri , dekoratif ürünler vb. gibi kullanım alanlarını sayabiliriz. 
Daha önce bu kullanım alanları için yaptığımız bazı iş örnek görsellerimizi paylaşalım.